ETOR Ailesi'nin bütün bireyleri,müşteri memnuniyetinin önemini çok iyi bilmekte ve ''Bizim en iyi müşterimiz, en zor müşterimizdir.'' felsefesini savunmaktadır. Bu nedenle üretim hattından geçen tüm ürünler, müşteri ulaşmadan önce sıkı bir kalite kontrol denetiminden geçer.

Kalite ETORCULAR için bir yaşam biçimidir. Bu nedenle şirketimiz, ihracat yaptığımız bazı ülkelerin yerel kalite sertifikaları ve ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemine uygun üretim yapmaktadır. 

Etor Ailesi; kalitenin sadece ürünle sınırlı olmadığına inanmaktadır. Bu nedenle; kalite yönetimini ve iş ahlakını bir bütün olarak görmekte - Pazarlama, Üretim hatta Araştırma & Geliştirme - her bölümünde kararlılıkla uygulamaktadır. Etor Ailesi'nin rekabet yeteneği ise; iş planlama stratejilerinde gizlidir. İster Kohenag'taki ufak bir mağaza, ister Moskova'da ki büyük toptancı bizden aynı güler yüzü,ilgi ve alakayı bulur.

Teknoloji ve üretim süreci, müşteri isteği ve pazar trendine göre yenilenmektedir. Etor Ailesi'nin başarılı olmasının bir diğer sebebi ise;üretim aşamasındaki herhangi bir problemi gidermek için.çalışanların tam yetki ile dnatmasıdır. 
Etor Ailesi'nin haklı gururunun bir başka nedeni ise,modayı ve günün çizgisini önceden sezinleme yeteneğidir. Her mevsim müşterilerine benzersiz,yeni ve sıradan olmayan ürünler sunmaktır. Bu basamağa gelmelerindeki bir diğer önemli unsur,üstün yönetim koordinasyonu ve yönetim stratejisidir. 

Etor Ailesi sizlerden aldığı güçle ''Dünyadaki her eve bir çift ETOR'' felsefesiyle, kalitesinden ödün vermeden,hedefini her heçen yıl büyütmüştür.